Андрій Малишко… Безсумнівно, найславетніша постать нашого краю. Недарма у народі сучасна Обухівщина носить і свою другу назву – Малишків край.
Існує дуже багато спогадів, досліджень про Андрія Самійловича, однак і в житті, й у творчості видатного поета залишилося чимало таємничого, нез'ясованого, легендарного. А феномен Малишка буде розгадуватися ще не раз у майбутньому, бо він – рідкісне явище. Безперечним, одначе є те, що найкращі твори поета ввійшли до золотого реєстру духовних цінностей, придбаних українським народом.
Обухівчани свято бережуть пам'ять про нашого видатного земляка: його ім'ям названо вулицю на якій жив Андрій Самійлович, провулок біля неї, школу в якій навчався поет, в школі створено кімнату-музей, батьківський двір, де пройшло дитинство поета, перетворено на садибу-музей родини Малишків. В Обухівському районному історико-краєзнавчому музеї створено Малишкову світлицю. Щорічно в листопаді на Обухівщині проходять Малишкові дні.
Ось і цього року учні 3-го класу школи ім. А.С.Малишка відвідали дитячу бібліотеку в якій проводилось літературне свято «На гостини до дідуся Малишка». Бібліотекарі Нечай М.М. та Малишева О.І. розповіли присутнім цікаві факти з біографії поета, ознайомили з невмирущою лірикою Андрія Самійловича яка присвячена нашому краю. А діти, в свою чергу, з великим задоволенням напам'ять декламували свої улюблені вірші, які написав Малишко.
Максим Рильський писав, що від пісні, від звичайної розмови, від гарячого земного життя іде Маликова поезія і це справді так. Чудові ліричні пісні створені з відомими композиторами П,Майбородою, Л.Ревуцьким, О.Білашем та ін. супроводжували та й зараз супроводжують молодість цілих поколінь. А Малишкова «Пісня про рушник» пішла в люди і стала народною піснею, гімном материнської і синівської любові. Тому й недивно, що на захід був запрошений ансамбль української народної пісні «Намисто» під керівництвом О.Готко, музичний супровід В.Велета, які виконали для дітей пісні: «Вчителько моя», «Пісня про рушник» та відбулася прем’єра пісні «Вогник».